2(x - 3) - 3(4 - x) = 5 Допоможіть з рівнянням, 6 клас, я дивилась відповіді, але в мене не

виходить така ж відповідь, потрібна відповідь з поясненням

Ответы на вопрос

Отвечает Жаріков Олег.

2(x - 3) - 3(4 - x) = 5 \\ 2x - 6 - 12 + 3x = 5 \\ 5x = 5 + 18 \\ 5x = 23 \\ x =  \frac{23}{5}  \\ x = 4 \frac{3}{5}  \\ x = 4.6