ДОПОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ОЧЕНЬ СРОЧНА ПРИКЛАД 5000-(52160/815+208*21)= ЦЕ ДІАГНОСТУВАЛЬНА РОБОТА


Ответы на вопрос

Отвечает Savcthuk Oksana.

Спочатку виконуємо поділ у дужках:

   52160/815 = 64

   Потім множимо 208 на 21:

   208 * 21 = 4368

   Складаємо результати обчислень у дужках:

   64 + 4368 = 4432

   Віднімаємо отримане число з 5000:

   5000 – 4432 = 568

Відповідь: 568.