Розв'яжіть рівняння: х:2,7=180 8,4(у-17,9)=4,2 Даю 50 балів


Ответы на вопрос

Отвечает Шестаков Артем.
Розв'яжемо рівняння по черзі:

х:2,7=180
Множимо обидві частини рівняння на 2,7, щоб позбутися від знаку ділення:

х = 2,7 * 180
х = 486

Отже, розв'язок рівняння - x = 486.

8,4(у-17,9)=4,2
Розкриваємо дужки, щоб отримати:

8,4у - 150,36 = 4,2

Додаємо 150,36 до обох сторін рівняння:

8,4у = 154,56

Ділимо обидві частини на 8,4:

у = 18,4

Отже, розв'язок рівняння - у = 18,4.