5. Знайди площу прямокутника, якщо його ширина дорівнює 4,3 см, а довжина -10 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Братенкова Мария.

a = 4,3 см

b = 10 см

S = a*b = 4,3*10 = 43 см

Отвечает Глебачева Мария.

Ответ:

Площа це а×b, тобто 4,3×10=43 см.

Відповідь:

Площа прямокутника дорівнює 43 см.