За 3кг мандаринів заплатили у 2 рази більше, ніж за 5 кг яблук. Побудуй графік залежності вартості

мандаринів від їхньої маси, якщо 1кг яблук коштує на 14 грн менше, ніж 1 кг мандаринів

Ответы на вопрос

Отвечает Мусин Артур.

Ответ:

Вартість 3 кг мандаринів = 2 * Вартість 5 кг яблук

Ціна 1 кг яблук на 14 грн менше, ніж ціна 1 кг мандаринів

Позначимо:

x - вага мандаринів у кг

y - вартість мандаринів у гривнях

Тоді з умови задачі можна записати наступну систему рівнянь:

3y = 2 * 5 * (y - 14)

y = (2 * 5 * 14) / (3 - 10) = 70

Отже, вартість 1 кг мандаринів дорівнює 70 / 3 = 23.33 грн.

Пошаговое объяснение: