Отдаю всё балы!!!!!! З двох міст, відстань між якими 560 км, одночасно назустріч один одному

виїхали два автомобілі. Яка буде відстань між ними через три години, якщо швидкість одного з них 80 км/год, а швидкість другого становить 90% швидкості першого?​

Ответы на вопрос

Отвечает Володченкова Оля.

Ответ:
Швидкість другого автомобіля становить 90% швидкості першого, тобто:

90/100 * 80 = 72 км/год

Таким чином, обидва автомобілі рухаються одночасно зі швидкістю 80 км/год і 72 км/год відповідно. Через 1 годину вони знаходитимуться на відстані:

80 + 72 = 152 км

Через 2 години відстань між автомобілями становитиме:

2 * 152 = 304 км

А через 3 години:

3 * 152 = 456 км

Тому відстань між автомобілями через 3 години становитиме:

560 - 456 = 104 км.

Отвечает Амбарцумян Эдик.

Ответ:

104 км

Пошаговое объяснение:

90% = 90 : 100 = 0,9

1) 0,9 * 80 = 72 (км/ч) - скорость 2 автомобиля

2) 80 + 72 = 152 (км/ч) - скорость сближения двух автомобилей

3) 152 * 3 = 456 (км) - приблизятся друг к другу два автомобиля за 3 часа

4) 560 - 456 = 104 (км) - расстояние между автомобилями через 3 часа