Э. Власна швидкість катера 21,8 км/год, а швидкіс течiï 1,9 км/год. За який час катер пропливе: -

1) 31,84 км проти течії; 2) 56,88 км за течією

Ответы на вопрос

Отвечает Сенцова Мария.

Відповідь:

Для розв'язання цієї задачі скористаємося формулою швидкості: швидкість = шлях / час.

Проти течії:

Загальна швидкість катера буде різницею його швидкості відносно води і швидкості течії:

V = 21,8 - 1,9 = 19,9 км/год

Час, необхідний для пропливання 31,84 км проти течії:

час = шлях / швидкість = 31,84 / 19,9 ≈ 1,6 год

Отже, катер пропливе 31,84 км проти течії за 1,6 години.

За течією:

Загальна швидкість катера буде сумою його швидкості відносно води і швидкості течії:

V = 21,8 + 1,9 = 23,7 км/год

Час, необхідний для пропливання 56,88 км за течією:

час = шлях / швидкість = 56,88 / 23,7 ≈ 2,4 год

Отже, катер пропливе 56,88 км за течією за 2,4 години.

Покрокове пояснення:

Отвечает Зыкина София.

Відповідь:

Покрокове пояснення:Для розв'язання цієї задачі скористаємося формулою швидкості: швидкість = шлях / час.Проти течії:Загальна швидкість катера буде різницею його швидкості відносно води і швидкості течії:V = 21,8 - 1,9 = 19,9 км/годЧас, необхідний для пропливання 31,84 км проти течії:час = шлях / швидкість = 31,84 / 19,9 ≈ 1,6 годОтже, катер пропливе 31,84 км проти течії за 1,6 години.За течією:Загальна швидкість катера буде сумою його швидкості відносно води і швидкості течії:V = 21,8 + 1,9 = 23,7 км/годЧас, необхідний для пропливання 56,88 км за течією:час = шлях / швидкість = 56,88 / 23,7 ≈ 2,4 годОтже, катер пропливе 56,88 км за течією за 2,4 години.