1.3 однієї станції в протилежних напрямках вийшли два потяги. Швидкість одного із них на 10 км/год

більша, ніж другого. Через 2 години відстань між ними була рівною 200 км. Яка швидкість кожного із потягів? срочнооооо​

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Ульяна.

(x + x + 10) * 2 = 200

(2x + 10) * 2 = 200

4x + 20 = 200

4x = 200 - 20

4x = 180

x = 180 / 4

x = 45

Відповідь: 45 км/год і 55 км/год.