Швидкість гепарда дорівнює 130 км/год. Швидкість лева становить 0,6 від швидкості гепарда, а

швидкість кенгуру - Яку відстань подолає кенгуру за 2 год? - 0,9 від швидкості лева.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ширков Никита.

Відповідь:

140,4 км

Покрокове пояснення:

Гепард - 130 км/год

Лев - ? км/год , 0,6 від швидкості лева;

Кенгуру -? км/год , 0,9 від швидкості лева.

Час - 2 години

Знайти яку відстань подолає за цей час кенгуру.

1) Знайдемо швидкість лева :

130 * 0,6 = 78 км/год

2) Знайдемо швидкість кенгуру:

78 * 0,9 = 70,2 км/год

3) Знайдемо яку відстань подолає кенгуру за 2 години, для цього помножимо швидкість на час :

70,2 * 2 = 140,4 км