261. Купили три шоколадки масою 100 г кожна, і ко- робку цукерок, маса якої на 255 г більша, ніж

маса трьох шоколадок. Яка маса всієї покупки? 8 00 00 0 8​

Ответы на вопрос

Отвечает Пьянов Алекс.

Ответ:

Купили три шоколадки масою 100 г кожна, і коробку цукерок, маса якої на 255 г більша, ніж маса трьох шоколадок. Яка маса всієї покупки? 3 шоколадки по 100 г кожна ? г Коробка цукерок – на 255 г > Розв’язання 1) 3 • 100 = 300 (г) – маса 3 шоколадок; 2) 300 + 255 = 555 (г) – маса коробки цукерок; 3) 300 + 555 = 855 (г) Відповідь: маса покупки – 855 г

Отвечает Денвер Мистер.

Ответ:

Пошаговое объяснение: