Розв'яжіть рівняння: 5+(6х-2)=-(6х+11) Будь ласка, допоможіть, пж


Ответы на вопрос

Отвечает Melnychenko Maks.

Ответ:

5+(6x-2)=-(6x+11)

5+6x-2=-6x-11

6x+6x=-11+2-5

12x=-14

x=-7/6