У магазині за день продали 60,5 м2 лінолеуму, 132,5 м2 килимових покриттів і кілька рулонів шпалер.

Ціна 1 м2 лінолеуму становить 13,98 грн, покриттів — 15,96 грн, а 1 рулон шпалер на 10,46 грн дешевший, ніж 1 м2 покриттів. Скільки продано шпалер, якщо виторг магазину склав 3510,49 грн? УМОЛЯЮ ПОМОГИТЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Кулаков Александр.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 60,5*13,98=845,79грн. отримали за лінолеум.

2) 132,5*15,96=2114,7 грн. отримали за килимове покриття.

3)845,79+2114,7=2960,49 тримали за килимове покриття і лінолеум разом.

4) 3510,49-2960,49=550 грн отримали за шпалери.

5) 15,96-10,46=5,5 грн. коштує 1 рулон шпалер.

6) 550:5,5= 100 рулонів шпалер продано.