Промінь ділить розгорнутий кут на два кути. Знайди ці кути, якщо один з них на 20° більший за

другий. ДАЮ 40 БАЛЛОВ решить уравнением

Ответы на вопрос

Отвечает Семенова Алена.

Відповідь:

100°; 80°.

Покрокове пояснення:

Розгорнутий кут=180°. Нехай другий кут = x°, тоді перший = (x+20)°.

x+x+20=180

2x=180-20

2x=160

x=160÷2

x=80°—другий кут.

Тоді перший кут = 80°+20°=100°.