Число 2304 збільшити на добуток чисел 502 та 13 і зменшити у 5 разів​, будь ласка допоможіть через

пару годин здавати!!

Ответы на вопрос

Отвечает Гасай Диана.

Відповідь:1766

Покрокове пояснення:502*13=6526 , 2304+(6526)=8830 , 8830/5=1766