Точка Е належить відрізку КM. Знайдіть довжину відрізків КЕ та ЕM, якщо відрізок КЕ у 4 рази

більше за ЕM та на 24 см більше за ЕМ. Допоможіть будь ласка срочно треба

Ответы на вопрос

Отвечает Гаранина Ирина.

Ответ: 8; 32

Пошаговое объяснение: Нехай відрізок ЕМ це х, тоді відрізок КЕ це 4х. Тоді КЕ - ЕМ = 24 см. За умовою задачі складаємо рівняння:

4х-х=24

3х=24

х=24/3

х=8

Отже, якщо ЕМ = 8 см, тоді ЕМ = 8*4=32 см