Знайдіть число, якщо: а) 12% цього числа дорівнюють 4,8; б) 104% цього числа дорівнюють 260. срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Праздникова Лерочка.

а) Нехай шукане число дорівнює х. За умовою задачі, 12% від цього числа дорівнює 4,8, тобто:

0,12x = 4,8

Щоб знайти х, необхідно розділити обидві частини рівняння на 0,12:

x = 4,8 / 0,12 = 40

Отже, число, яке ми шукаємо, дорівнює 40.

б) Аналогічно, нехай шукане число дорівнює х. За умовою задачі, 104% від цього числа дорівнює 260, тобто:

1,04x = 260

Щоб знайти х, необхідно розділити обидві частини рівняння на 1,04:

x = 260 / 1,04 = 250

Отже, число, яке ми шукаємо, дорівнює 250.

Отвечает Романова Софья.

Пошаговое объяснение:

12% = 12 : 100 = 0,12

12% это 4,8 = 4,8 : 0,12 = 40

104% = 104 : 100 = 1,04

104% это 260 = 260 : 1,04 = 250