Коля заробив за літо 5000 грн, а Маша 6000 грн. Якщо різницю зароблених ними коштів (зверніть

увагу, що її небхідно записати через модуль) скласти ще з 1.4 тис. грн, а потім до цієї суми додати 30% від неї, вийде протилежне число до десяти від'ємних часток 1600: 5. Складіть числовий вираз задачі і перевірте, чи виконується рівність.срочно,отдам 100 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Легкий Саша.

Відповідь: -16730

Покрокове пояснення:

|5000 - 6000| = |-1000| = 1000

1000 + 1400 = 2400

2400 * 0.3 = 720

x + 720 = -16010

x = -16730