Допоможіть будь ласка! Сторона першого квадрата -18,9см, сторона другого -у 1,5раз менша.Обчисли

площу і периметр другого квадрату.

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Полина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Знайдемо сторону другого квадрата:

18,9:1,5=12,6см;

Р=4а=4*12,6=50,4см

S=a²=12,6*12,6=158,76см².