Одна сторона трикутника на 14см менша від другої та у 2 рази менша від третьої. Знайдіть сторони

трикутника, якщо його периметр 122 см. Напишіть будь ласка з умовою​

Ответы на вопрос

Отвечает Фуксина Виктория.

Ответ:

27 см, 41 см та 54 см.

Пошаговое объяснение:Умова задачі: Одна сторона трикутника на 14 см менша від другої та у 2 рази менша від третьої. Знайдіть сторони трикутника, якщо його периметр 122 см.

Позначимо першу сторону трикутника як x см. За умовою, друга сторона буде на 14 см більша від першої, тобто x + 14 см. Третя сторона буде у 2 рази більша від першої, тобто 2x.

Знаємо, що сума всіх сторін трикутника, тобто периметр, дорівнює 122 см.

Тепер складемо рівняння на основі вищезазначеного:

x + (x + 14) + 2x = 122

Розподілимо x на дві частини:

4x + 14 = 122

Тепер віднімемо 14 від обох боків рівняння:

4x = 122 - 14

4x = 108

Тепер поділимо обидві сторони на 4, щоб виразити x:

x = 108 / 4

x = 27

Отже, перша сторона трикутника дорівнює 27 см. Друга сторона, яка на 14 см більша, дорівнює 27 + 14 = 41 см. Третя сторона, яка вдвічі більша за першу, дорівнює 2 * 27 = 54 см.

Отже, сторони цього трикутника дорівнюють 27 см, 41 см та 54 см.