1. Знайдіть таке число х, щоб середнім арифметичним сел х і 14,8 було число 12,5. No4 Обчисліть:

3, 15 * 2 ,8+32,674:6,2-5,32

Ответы на вопрос

Отвечает Билей-Кейда Валерия.
4) 8,77
1) 3,15* 2,8=8,82
2) 32,674:6,2= 5,27
3) 8,82+5,27=14,09
4) 14,09-5,32= 8,77