Автівка проізала 117 км за 1.5 год потім ще 105 км за 1.4 год на якій ділянці шляху швидкість

автівки була більшою? у скілки разів? ответ не в процентах спасибо

Ответы на вопрос

Отвечает Загайнов Макс.

Ответ:1,04

Пошаговое объяснение:

1) 117 : 1,5 = 78 (км/год) - швидкість на першій ділянці

2) 105 : 1,4 = 75 (км/год) - швидкість на другій ділянці

3) 78 : 75 = 1,04 - у стільки разів більша швидкість на першій ділянці.