Знайди середне арифметичне двох чисел -5,4 і 4,8


Ответы на вопрос

Отвечает Зиновина Ольга.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

ну -5,4 + 4,8 = 0,6 / 2 = 0,3

Отвечает Созина Виолетта.

Ответ:

Якщо можна, то будь ласочка - найкраща відповідь!)

Пошаговое объяснение:

Сподіваюсь, допомогла)