Записано три числа. Перше число 250, воно в 2 рази більше, ніж друге, і на 76 менше, ніж третє.

Знайти суму цих трьох чисел.

Ответы на вопрос

Отвечает Алаш Нуртлеп.

Ответ: 924

Пошаговое объяснение:

1 число:

250

2 число:

в два рази отже 250*2=500

3 число:

на 76 менше отже 250-76=174

знайти суму цих чисел:

250+500+174=924