3. знайдіть корінь рівняння 3х-5=5х+9​


Ответы на вопрос

Отвечает Петровец Анисия.

Щоб розв'язати це рівняння, нам потрібно виділити змінну "x" з однієї сторони рівняння.

3x - 5 = 5x + 9

Відніміть 3x з обох частин:

-5 = 2x + 9

Відніміть 9 з обох частин:

-14 = 2x

Поділимо обидві частини на 2:

x = -7

Отже, розв'язком рівняння 3x - 5 = 5x + 9 є x = -7

Отвечает Пономарёва Даша.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

3х-5=5х+9

3х-5х=5+9

-2х=14

х= -7.