5. Розв’язати задачу Катер проти течії проплив 91,8 км за 3,6 год. Власна швидкість катера 54,4

км/год. Знайти швидкість течії річки.

Ответы на вопрос

Отвечает Метелева Милана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

91,8 / 3,6 = 25,5 км/год катер подолав відстань за 1 годину

54,4 - 25,5 = 28,9 км швидкість течії річки.

Перевіряємо : 54,4 *3,6 = 195,84 км катер долає відстань в стоячій річці.

195,84 - 91,8 = 104,4 км - різниця між двома відстанями.

104,4/3,6 =28,9 км

Відповідь 28,9 км