На гілці сиділи птахи потім 2 третіх з них полетіли скільки птахів сиділа на гілці якщо полетіла 12


Ответы на вопрос

Отвечает Гарифуллин Рафиль.

Ответ:

18

Пошагово объяснение:

2/3=12 значить 1/3 = 6 а 3/3= 18

Тобто на гілці сиділо 18 птахів