Розв'яжи рiвняння. a) x. 3 = 49,5;б) x . 21 = 321,3.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ковшечников Константин.

Ответ:

a) x * 3 = 49.5

Розділимо обидві частини рівняння на 3:

x = 49.5 / 3

x = 16.5

Відповідь: x = 16.5.

б) x * 21 = 321.3

Розділимо обидві частини рівняння на 21:

x = 321.3 / 21

x = 15.3