Самостійна робота 1. Сума двох чисел дорівнює 12, причому одне з них на 3 більше за друге. Знайди

ці числа. 10б

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Ульяна.

Ответ:

Нехай менше число - x, тоді більше чисто - х + 3. Маємо рівняння:

x + x + 3 = 12

2x = 9

x = 4,5

Отже, менше число = 4,5, а більше число = 4,5 + 3 = 7,5.

Відповідь: 4,5; 7,5.

Отвечает Keimbaeva Angelina.

Складемо рівняння:

х+(х+3)=12

Розв'язання цього рівняння:

х+(х+3)=12

2х+3=12

2х+3-3=12-3

2х=9

х=9:2

х=4.5

Сподіваюся що допоміг!!!