Знайти число 25 % Якого дорівнює Значення виразу(27,15-24,03):0,6+5,76:1,2 Допоможіть


Ответы на вопрос

Отвечает Буланцев Эдуард.

Ответ:

40

Пошаговое объяснение:

(27,15-24,03):0,6+5,76:1,2=3,12/0,6+4,8=10

х=10/0,25=40