Знайдіть значення виразу: 3(0,2с-9)-(5,6с-10) якщо с = -5"Спочатку спростіть вираз, а потім

підставте замість літери число."40 баллов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Маслова Екатерина.

Ответ:

8

Пошаговое объяснение:

3(0,2с - 9) - (5,6с - 10) =

0,6с - 27 - 5,6с + 10 = -5с - 17

с = -5

-5с - 17 = -5 * (-5) - 17 = 25 - 17 = 8