Розв'яжи рiвняння . 14(x+47)=0 -y:4,8=2,25


Ответы на вопрос

Отвечает Санкова Маша.

Відповідь:

Розв'язуючи рівняння:

14(x+47) = 0

розкриваємо дужки і отримуємо:

14x + 658 = 0

переносимо 658 на інший бік рівності:

14x = -658

ділимо на 14:

x = -47

Отже, розв'язок рівняння: x = -47.

Щодо другого завдання:

-y : 4,8 = 2,25

Перетворимо дріб на множинники:

-y / 4,8 = 2,25

-y = 2,25 * 4,8

-y = 10,8

Перенесемо мінус на інший бік:

y = -10,8

Отже, розв'язок рівняння: y = -10,8.

Покрокове пояснення: