Дано рівняння 7х-3=2х+6. Оберіть рівняння, яке є результатом перенесення доданків з невідомими і

чисел у відповідні частини рівняння 7х+2х=6+3 -7х-2х=-6+37х-2х=6+37х-2х=6-3​

Ответы на вопрос

Отвечает Балюра Дарья.

Ответ:

Правильне рівняння, яке є результатом перенесення доданків з невідомими і чисел у відповідні частини початкового рівняння 7х-3=2х+6, це:

7х-2х=6+3

Пошаговое объяснение: тримай відповідь