Точка А знаходиться на осі абсцис , а точка В на осі ординат . Одна з координат точки В в 2 рази

більша за одну з координат точки А .їх різниця дорівнює 8. Знайти координати точки А і В

Ответы на вопрос

Отвечает Колесников Стас.

Дано:

А(x;0), B(0;y)

По условию, x=2y и x-y=8

Найдём х и у.

Решение:

x=2y

x-y=8 => 2y-y=8 => y=8

x=2y=2*8=16

A(16;0) и B(0;8)

Ответ:

A(16;0) и B(0;8)