Вирішить рівняння : (-2,28 - (-0,98)) : 2,6+1,4 - (-0,2)


Ответы на вопрос

Отвечает Шкляев Ваня.
(-2.28 - (-0.98)) : 2.6 + 1.4 - (-0.2) = 1.1
1. -2.28 + 0.98 = -1.3
2. -1.3 : 2.6 = -0.5
3. -0.5 + 1.4 = 0.9
4. 0.9 + 0.2 = 1.1

Мінус на мінус дає у сумі плюс!
Рішення розписала по діях