Паркан навколо дослідної ділянки прямокутнаї форми має переметер 80 м. Яку ширину має ця

ділянка,якщо довжина її становить 24 м ??? Допоможіть будь ласка розв'язати Задачу

Ответы на вопрос

Отвечает Журавлёва Виктория.

Ответ:

16 м

Пошаговое объяснение:

Ширина участка будет равна ширине забора

Длина = 24 м

Р = 80 м

Ширина = х м

2 * (24 + х) = 80

24 + х = 80 : 2

24 + х = 40

х = 40 - 24

х = 16

Ширина участка = (х) = 16 м