5 Вычисли. Xx509 509 49+16 095:15 300 202-168 017:37.23 8 412 18: (186 002 - 185 948) 43 115: 47

(60 012 - 59 953) РАБОТА В ГРУППЕ​

Ответы на вопрос

Отвечает Антонова Юлиана.

Ответ:

Давайте розподілимо цю задачу на окремі кроки для кожної операції і виконаємо їх почергово:

1) Xx509 = 509 * X (множення числа 509 на X)

2) 50949 + 16095 = 67044 (додавання чисел 50949 і 16095)

3) 15300202 - 168017 = 15122185 (віднімання числа 168017 від 15300202)

4) 3715.23 * 8412 = 31269916.76 (множення числа 3715.23 на 8412)

5) (186002 - 185948) / 43115 = 1.253023 (ділення різниці чисел 186002 і 185948 на 43115)

6) 47 * (60012 - 59953) = 2729 (множення числа 47 на різницю чисел 60012 і 59953)

Таким чином, ми отримали наступні результати:

1) Xx509 = 509 * X

2) 50949 + 16095 = 67044

3) 15300202 - 168017 = 15122185

4) 3715.23 * 8412 = 31269916.76

5) (186002 - 185948) / 43115 = 1.253023

6) 47 * (60012 - 59953) = 2729

Будь ласка, перевірте правильність виконання кожного кроку і результатів.