Розвʼязати рівняння8,2 *(х+1,6)=14,76


Ответы на вопрос

Отвечает Суворов Ярослав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Почнемо з розкриття дужок в лівій частині рівняння:

8,2*(x+1,6) = 8,2*x + 8,2*1,6

Тепер можемо записати повне рівняння:

8,2*x + 8,2*1,6 = 14,76

Щоб знайти значення x, спочатку віднімемо 8,2*1,6 від обох боків рівняння:

8,2*x = 14,76 - 8,2*1,6

Тепер розділимо обидві частини на 8,2:

x = (14,76 - 8,2*1,6)/8,2

x = 1,5

Отже, розв'язком рівняння є x = 1,5.

Отвечает Асадулова Диана.
8,2 •(x+1,6)=14,76

x+1,6=1,8

x=1,8-1,6

x=0.2