Розв'яжіть систему рівнянь x-5=2y x²-2xy-3y²=-7


Ответы на вопрос

Отвечает Закиров Ренат.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Методом підстановки можемо виразити x через y з першого рівняння:

x - 5 = 2y → x = 2y + 5

Підставляємо цей вираз для x у друге рівняння:

(2y + 5)² - 2(2y + 5)y - 3y² = -7

Скорочуємо і складаємо подібні доданки:

4y² + 20y + 25 - 4y² - 20y - 3y² = -7

y² + 18 = 0

y² = -18

Це рівняння не має розв'язків в множині дійсних чисел, тому система рівнянь не має розв'язків в множині дійсних чисел.