Поштовий дрон має власну швидкість 192,8 км/год. Яку відстань він пролетить за 1,7 год?


Ответы на вопрос

Отвечает Игнатьева Маргарита.

Відповідь:

Покрокове пояснення:192,8•1,7=327,76

Відповідь:він пролетів за 1,7 год відстань 327,76

Отвечает Грицкевич Катя.

Ответ:

327,76 км

Пошаговое объяснение:

S = v * t

S = 192,8 * 1,7 = 327,76 км