Середнє арифметичне трьох чисел 3,8 і 7 дорівнює БУДЬ ЛАСКА, ДОПОМОЖІІІТЬ!!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Нестерова Лида.

Ответ:

6

Пошаговое объяснение:

3+8+7=18

18:3=6

.........

Отвечает Филимонова Аня.

Ответ:

6

Пошаговое объяснение:

Середне арифметичне трьох чисел 3, 8, 7

дорiвнюе:

(3+8+7)/3=18/3=6

Вiдповiдь: 6