У школі навчається 500 учнів, 52% з них - дівчата. Скільки хлопців у школі


Ответы на вопрос

Отвечает Рудницкий Родион.

Ответ: хлопці = 240

дівчата = 260

Пошаговое объяснение:

500 / 100 = 5

5 = 1%

48 * 5 = 240 ( хлопці )

52 * 5 = 260 ( дівчата )

Отвечает Горшкова Катя.

Ответ:

52% учнів - дівчата, тому хлопців у школі залишається 100% - 52% = 48%.

Отже, кількість хлопців у школі складає 48% від загальної кількості учнів:

48% * 500 = 0.48 * 500 = 240.

Отже, у школі навчається 240 хлопців.

Пошаговое объяснение:

52% учнів - дівчата, тому хлопців у школі залишається 100% - 52% = 48%.

Отже, кількість хлопців у школі складає 48% від загальної кількості учнів:

48% * 500 = 0.48 * 500 = 240.

Отже, у школі навчається 240 хлопців.