Обчисліть 1,9×0,238 3,8 0,38 0,0038помогите пожалуйста ​


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Даниил.

Відповідь:

0,0038

Покрокове пояснення:

Щоб помножити 1,9 на 0,2, ми можемо розглядати 1,9 як 19 десяток, а 0,2 як 2 десятки.

Тоді, коли ми помножимо їх разом, ми отримаємо:

1,9 × 0,2 = 19 × 2 / 10 / 10 = 3,8 / 100 = 0,038

Отже, добуток 1,9 і 0,2 дорівнює 0,038. Варіант "0,038" відповідає варіанту "0,38" з питання, адже цей варіант містить помилку у переносі десяткової коми.

Отвечает Куярова Лера.

Ответ:

0.38

Пошаговое объяснение:

1.9 \times 0.2 = 0.38