Довжина прямокутника 70 см. Його ширина становить 80% довжини. Знайдіть периметр прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Монаенков Влад.

Відповідь:

252 см

Покрокове пояснення:

Ширина прямокутника дорівнює 80% довжини, тому можна обчислити:

Довжина = 100%
Ширина = 80%

1) 70: 100 = 0.7 (см) - 1%

2)  0.7× 80 = 56 (cм) - ширина

Тоді периметр прямокутника буде:

Периметр = 2 * (довжина + ширина) = 2 * (70 см + 56 см) = 252 см

Отже, периметр прямокутника дорівнює 252 см.