11. Визначити формулу оксиду Фосфору, якщо його відносна молекулярна маса дорівнює 142, а масова

частка Фосфору - 0,437. Даю 20 балов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Маркевич Полина.

Ответ:

Мr(РхОу)= 142

w(P)= x•Ar(P)/Мr(РхОу)

x= w(P)•Мr(РхОу))Ar(P)= 0.437•142/31=2

w(O)= y•Ar(O)/Мr(РхОу)

y= w(O)•Мr(РхОу))Ar(O)= 0.563•142/16=5

P2O5  оксид фосфору

Объяснение:

я