З двох міст, відстань між якими 53,7км, одночасно назустріч один одному внïхали два велосипедисти.

Швидкість одного з них 18,3 км/год, а швидкість другого-на 0,8км/год менша. Через скільки годин вони зустрінуться? МАТЕМАТИКА 5 КЛАС!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шурц Ярик.

Відповідь:

1,5 год

Покрокове пояснення:

1). 18,3-0,8=17,5 (км/год) швидкість другого велосипедиста;

2). 18,3+17,5=35,8 (км/год) швидкість зближення;

3). 53,7:35,8=1,5 (год) через 1,5 год вони зустрінуться.