2 683. Товар коштував 150 грн. Через деякий час він подо- рожчав до 165 грн. На скільки відсотків

підвищилася ціка товару?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ковязин Никита.
На 10 відсотків
165-150= 15
150:15=10
Перевірка: 150+10% = 165
Отвечает Зайцев Никита.
Підвищення ціни товару можна обчислити за формулою відсотка зміни:

% зміни = (нова ціна - стара ціна) / стара ціна * 100%

Застосуємо цю формулу для знаходження відсотка підвищення ціни:

% зміни = (165 - 150) / 150 * 100% = 10%

Отже, ціна товару підвищилася на 10%.