ПопдсдалШвидкість велосипедиста на 6км/год більша, ніж швидкість пішохода. Вони одночасно вийшли

назустріч один одному з міст, відстань між якими 36км, і зустрілись через 2год. Яка швидкість велосипедиста?

Ответы на вопрос

Отвечает Мигович Ника.

Ответ:

6 км/ч и 12 км/ч

Пошаговое объяснение:

Скорость пешехода — х км/ч

Скорость велосипедиста — х + 6 км/ч

(х + х + 6) * 2 = 36

2х + 6 = 36 : 2

2х + 6 = 18

2х = 18 - 6

2х = 12

х = 12 : 2

х = 6

Скорость пешехода = (х) = 6 км/ч

Скорость велосипедиста = (х + 6) = 6 + 6 = 12 км/ч