Допоможіть з рівнняням (a/13+2 1/13)-3 2/13=5 6/13 ( не пешіть зразу відпопідь а як воно

розвивається

Ответы на вопрос

Отвечает Стрижова Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(a/13+2 1/13)-3 2/13=5 6/13

a/13+2 1/13 = 5 6/13 + 3 2/13

a/13+2 1/13 = 8 8/13

a/13 = 8 8/13 - 2 1/13

a/13 = 6 7/13

a/13 = 85/13

a = 85