Дно басейну має форму прямокутника із довжиною 14 м та шириною 8,5 м. Знайдіть , скільки потрібно

плитки, якщо відомо на 7 м² потрібно 9 одиниць ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Саранская Анастасия.

Ответ:

Довжина басейну = 14 м

Ширина басейну = 8,5 м

площа дна басейну дорівнює:

площа = a*b = 14 м × 8,5 м = 119 м²
119 м²:7м²=17 разів можна покласти плитку.
17*9=153 одиниць плитки потрібно

Отвечает Жигаров Максим.

Ответ:153

Пошаговое объяснение:

S бас. =14×8, 5=119(м^2)

Якщо на 7м^2 потрібно 9 одиниць, то

119÷7×9=153 одиниці.