Знайти найменше значення функції: у = √(4-х2) - 3.


Ответы на вопрос

Отвечает Грицук Егор.

Ответ:

Найменше значення для 4 - х^2 досягається, коли x = 0. Підставимо це значення у вихідну функцію:

у = √(4 - 0^2) - 3 = √4 - 3 = 2 - 3 = -1.

Отже, найменше значення функції у = √(4-х^2) - 3 дорівнює -1 і досягається при x = 0.